Co říkají naši zákazníci?

O NAŠICH SLUŽBÁCH

Jsme s manželkou a švagrovou již několik let Vašimi zákazníky a vždy jsme byli velmi spokojeni se servisem i s vitaminy. Tak jen pokračujte a udržte si vysokou úroveň i nadále.
         - J. Kapitán


Dovolte mi tímto popřát Vám hodně obchodních úspěchů, z Vašeho webu, eshopu a způsobu komunikace jsem nabyla velmi příjemný pocit, že konečně někdo dbá o osvětu v oblasti zdraví nejen z komerčních důvodů, ale i čistého přesvědčení pomoci :-)     

         - K. Č. 


Dr. Vitamín jsem vyhledala v momentě, kdy jsem chtěla přestat užívat prášky na depresi, které jsem užívala 10 let. Chtěla jsem je nahradit vitamíny. Paní Matoušková mi velice ochotně pomohla s výběrem a dokonce mi i doporučila dávkování. Díky doporučené kombinaci vitamínů jsem se zbavila antidepresiv během 3 měsíců. 
Nyní věřím více vitamínům než předepsaným lékům. Vitamíny podávám i svým dětem, když jsou nachlazené. 
Jsem ráda, že jsem tento obchod objevila. A budu dál spokojeným zákazníkem.

         - L. N.


O NAŠICH PRODUKTECH

Multivitaminy STANDARD a AKTIV užíváme s manželem a synem už několik let.Jsou dobře polykatelné a v žaludku netlačí,protože jsou měkké a uvnitř tekuté.
Pomáhají mi udržet si zdraví,aktivitu a energii.Také mi pomáhají k lepší pozornosti mysli,stejně jako Bkomplex 50.

         - E.D.

Já vaše vitamíny beru pravidelně. Vitamínovou energii aktiv, každý den. Jelikož pracuji hodně duševně, ale i fyzicky, tak je to znát, když si jí dám. Popravdě už jí beru pár let, takže přínosy jsou stabilita ve zdraví a fungování. Už ani nevím, jak je to bez vitamínů. Sám jsem si data o vitamínech studoval a myslím si, že v některých oblastech jsem dost vzdělaný. Moje máma a lidé okolo mě berou vitamíny a můžu jenom potvrdit i z jejich zkušeností, že se po nich vždy cítí lépe.

         - J. Kafka


S vitaminy jsem opravdu spokojená. Beru je od vás už dva roky. No a díky tomu, že už mi zase některé docházejí, v nejbližších dnech objednám další.

         - R. D.


O POMOCI PŘI NEMOCECH

Ráda bych moc poděkovala firmě Dr.Vitamin za skvělé vitamíny, které jsou i finančně příznivé. Již od malička mě trápí problémy s nosohltanem a i přes to, že mi vyndali nosní mandle, tak mám bohužel již chronicky opakující se zánět nosohltanu. Za celá léta jsem nenašla nic co by mi alespoň trošku pomohlo. Proto jsem se rozhodla poradit se u pani Matouškové u Dr.Vitamina, která mě i změřila na jejich přístroji a tím jsme zjistily které konkrétní vitamíny a minerály mi chybí a tak jsme cíleně sestavily řadu vitamínů,které jak zázrakem konečně pomohly. Hlavně užívám vyšší dávky vitamínu C a nejdůležitější protizánětlivá Kyselina pantotenová, o které jsem nikdy neměla ani ponětí co dokáže. Moc děkuji a určitě zůstanu dál věrnou klientkou.

         - A. Balíková

Z Vašeho produktového portfolia jsem vybírala záměrně takové produkty, které jsem shledala výhodné ve smyslu poměru ceny a kvality. U vitamínů jsem posuzovala dávku v jedné kapsli, u minerálů hrál roli jejich původ. Sumasumárum zvítězilo zjištění, že některé Vámi nabízene doplňky stravy obsahují daleko vyšší dávky, než ty u konkurence a mnohdy jsou i díky vyšší koncentraci ve výsledku daleko levnější. Z těchto důvodů věřím, že hrají opravdovou a pozitivní roli v mém uzdravovacím procesu.

         - K. Čápová


Zdravím, beru od dr.Vitamin B1 250 již asi půl roku a jsem velmi spokojena. Měla jsem problémy s dýcháním ryze psychosomatického původu, kdy můj problém spočíval, že jsem se nemohla dodýchat v průduskách. Zpočátku jsem odebírala Dr.Vitamin Energie Aktiv a pak přesla na B1 a konečně zabralo. DĚKUJI že existujete moc jste mi pomohli.

         - pí. Š.

SPORTOVCI

Jako profesionální sportovec potřebuji každodenní přísun kvalitní energie. V době zvýšené fyzické námahy (letní a zimní příprava na sezonu) jsem začal užívat přípravek MultiVitaminová Energie AKTIV (3x2kapsle). Zhruba po 14-ti dnech pravidelného užívání jsem cítil jak se mé tělo stává odolnější vůči únavě, která se dostavuje po náročném tréninku. Zimu jsem navíc přestál bez nachlazení a chřipky. To mne jednoznačně přesvědčilo o účincích těchto vitamínů a mohu je doporučit.

        - O. Švejdík, fotbalista 


Vitamíny jsem používal v době intenzivního sportovního tréninku a byl jsem velmi spokojen.
V současné době se sportu nevěnuju a necítím potřebu tyto doplňky užívat.
Vaše výrobky mohu doporučit.

         - M. Kopeček


Spokojeni jsme určitě. Neužíváme je pravidelně, ale jen ve dnech vyšších sportovních zátěží. Osobně je ve zvýšené míře užívám i při dlouhé cestě autem na dovolenou. Pravidelně spoléháme na dostatečný přísun vitamínů konzumací ovoce a zeleniny. V zásobě Vaše vitamíny zatím ještě máme, až nám budou docházet, objednáme si další.

         - M. Lukáš