100% garance

Vrátíme vám peníze v případě nespokojenosti či jakéhokoli pochybení v kvalitě produktů.

Poměr cena/výkon

Poskytujeme produkty s vysokým obsahem 
živin, za velmi přijatelné ceny.

Bezpečnost nákupu

Naše stránky jsou kompletně zabezpečeny. Nejenom platba, ale veškeré údaje jsou v bezpečí


Pokud hledáte literaturu, která Vám pomůže ke zlepšení Vašeho zdravého životního stylu a zdraví, tak máme pro Vás řešení. V těchto publikacích najdete jak údaje o jednotlivých vitaminech, minerálech a dalších doplňcích výživy, tak i o chorobách a řešení, jak je odstranit.

V naší nabídce najdete knihy Adelle Davis nebo Andreas Joppa.

Adelle Davis:
Známá jako Adelle Davisová, byla americkým autorem a odborníkem na výživu. Adelle byl netradiční obhájce výživové postoje, jako je používání potravin, které neprošli procesy a doplňky vitamínů.
Získala popularitu v 60. a 70. letech díky velkému zájmu médií a stala se uznávanějšíodborník na výživu po celé zemi.
Adelle Davis píše v historii jako: "První dáma, jejíž publikace se staly základem zdraví." V roce 1938 získala akademický magisterský titul na Purdue University, absolvovala University of Columbia vBarkeley a získal postgraduální práci na Columbia University a Colliers University v Los Angeles předtím ona získala titul Master of Science na Lékařské fakultě Jižní Kalifornie (Juhokaliform University of Medical School).
Během své kariéry pracovala s fyziky, začínala v New Yorku s dietetickým výcvikem v nemocnicích Belluvue a Fordham, její první práce byla u Judsonské klinice.

Andras Jopp:
Žádaný lékařský novinář se specializací na výzkum výživy. Uveřejnil šest knih na téma vitamíny, minerály, tuky a bílkoviny a platí za osvědčeného experta na výživu. Autor bestsellerů na seznam hitů odborných knih vydavatelství focus a Stern. Jeho knihy jsou přeloženy do 9 jazyků. Tisíce úastníků seminárů využívají tipů pro výkonnou látkovou výměnu a dlhodobé zdraví s vitamíny a zdravou výživou.

Prodej
Uzdravme se
294  Kč 294.0 CZK
Prodej
Rizikový faktor nedostatek vitaminu
395  Kč 395.0 CZK
Prodej
Co vám chybí, aby jste byli fit
303  Kč 303.0 CZK