Kolagen + C + kyselina hyaluronová, 60 cps Maximalizovat

Kolagen + C + kyselina hyaluronová, 60 cps

Díky kolagenu si zachovávají jednotlivé orgány a tkáně svojí sílu a pružnost. Snižuje projevy stárnutí.

Více informací

kolagen

345 Kč


Kolagen je protein ze kterého se skládají bílé vlákna (kolagenová vlákna) pokožky, šlach, kostí, chrupavek a dalších pojivových tkání. Jinými slovy – kolagen je přírodní protein, ze kterého je tvořená podstatná část soustavy podporující tělo a je to základní složka ve tvorbě pojivových tkání. Lidské tělo doslova drží pohromadě jen díky pojivovým tkáním.

Díky kolagenu si zachovávají jednotlivé orgány a tkáně svojí sílu a pružnost. Kolagen tvoří až 25% z celkové váhy proteinů v lidském těle. Přibližně 75% naší pokožky je tvořeno kolagenem a celkově asi 30% lidského těla je vytvořeno z kolagenu. Kolagen je součástí šlach, vazivových tkání, kloubů, svalů, vlasů, pokožky a také všech orgánů v těle. Kolagen je tedy neoddělitelnou a velmi potřebnou součástí lidského organismu.

Snižuje projevy stárnutí – přirozená produkce kolagenu dramaticky klesá s přibývajícím věkem. Tento proces není nárazový, ale projevuje se postupně. Produkce kolagenu se začíná snižovat okolo 25 roku života a nabírá na rychlosti ve 30ti a 40ti letech. Slabá produkce kolagenu se nejvíc projevuje ve vyšším věku. Slabá produkce kolagenu je jednou z příčin stárnutí. Kolagen má kromě svých podpůrných vlastností také schopnost podporovat růst a hojení skoro všech tělesných tkání. Nedostatek kolagenu v celém těle způsobuje ztuhlost a bolesti kloubů a svalů – což jsou současně průvodní znaky přibývajícího věku. Bez kolagenu se celé lidstvo pomalu rozpadá. Zdroj kolagenu na krásu pochází z ryb.

Výzkumy potvrdily, že v době, kdy se dostaneme do čtyřicátého věku života, naše tělo produkuje jen polovinu kolagenu, než opravdu potřebujeme.

 

Výživové hodnoty:  v 2 kapslích        % DDD
 Vitamín C 96 mg 120%
 Kyselina hyaluronová 20 mg **
 Rybí kolagen 720 mg **

 

 **Doporučená denní dávka, není stanovená.


Složení: stabilizátor: želatina, emulgátor: glycerol a voda.

Dávkování:  Užívejte 2 kapsle denně s jídlem.

 

Skladovaní: Uchovávejte na suchém a chladném místě!

 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosahu malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy.

   • Balení 60 kapslí

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: