Vitamín E (přírodní) – 400 IU - 100 kapslí Maximalizovat

Vitamín E (přírodní) – 400 IU - 100 kapslí

Výživový doplněk s vysokým obsahem přírodního vitamínu E

Více informací

20150321

Dostupnost: Skladem

648 Kč

 

Vitamín E je v tucích rozpustný vitamín, jeden z nejúčinnějších antioxidantů, který organizmus ukládá v játrech, v tukových tkáních, ve svalech, v děloze i ve vaječnících. Podle výzkumu je přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol) mnohem účinnější a má lepší vstřebatelnost než jeho syntetická forma (dl-alfa-tokoferol).

Vitamín E přispívá:

  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

 

 Výživové hodnoty: v 1 kapsli % DDD*
 Vitamín E (D-alfa-tokoferolacetát)
 400 IU 
1225%

%DDD - procenta vzhledem k doporučené denní dávce určení zákonem.

Dále obsahuje: sojový olej, stabilizátor: želatina, emulgátor: glycerin a voda.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem.

Skladování: Uchovávajte na suchém, chladném a tmavém místě, mimo dosah dětí!

Upozornění: Užívejte vždy s jídlem nebo po jídle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Kdo je pod dohledem lékaře nebo potřebuje lékařskou péči, měl by užívání tohoto produktu konzultovat se svým lékařem. 

Vyhlášení: Tento produkt obsahuje sojové deriváty. Neobsahuje žádné z dalších hlavích potravinových alergenů: mléko, vejce, ryby, korýše a měkkýše, ořechy, pšenici a arašídy.

Minimální trvanlivost do: měsíc a rok uveden na etiketě

Hmotnost: 74 g

 

Adelle Davis: Čo Vám chýba, aby ste boli fit; Ekokonzult 2013

,,Ak je správna strava a užíva sa dostatok vitamínu E, rany sa môžu zahojiť bez jazvy." Více na str. 163

"Ak podávame pacientom 3x denne 200 jednotiek vitamínu E, zmizne bolesť angíny pectoris. Vitamín E okrem toho rozpúšťa jazvy na stenách ciev, spôsobené fajčením cigariet, dusičnanov z umelých hnojív a usadenín cholesterolu." Více na str. 163

"Vitamín E tiež pomáha pri nedostatku kyslíka, napomáha zníženiu príliš rýchleho pulzu. Najvyššia úmrtnosť na srdcové infarkty je u osôb s neobvykle vysokou potrebou vitamínu E: pracujúci muži, ženy po prechode a obézni. Vitamín E posilňuje srdcové svalstvo, zabraňuje trombózam a niekedy znižuje zvýšený krvný tlak. Keď pacientom po srdcových infarktoch dávali minimálne 600 jed. vitamínu E denne, ich stav sa zlepšil, kardiogram sa zlepšil, bolesti sa zmenšili, pulz bol pravidelnejší." Více na str. 163

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: