Colon Cleanser (očista hrubého střeva), 60 kapslí Maximalizovat

Colon Cleanser (očista tlustého střeva), 60 kapslí

Pohyb ve střevě je základem našeho zdraví. Měli by jsme mít aspoň jeden takovýto střevní pohyb denně, aby jsme pomohli našemu tělu očistit se. Když tomu tak není stáváme se náchylnými na nemoci. Všechen rafinovaný cukr, bílá mouka, hormony či antibiotiky napuštěné maso, které běžně příjímáme ubližují našemu tělu. 

Více informací

20150310

Dostupnost: Skladem

307 Kč

Rakovina tlustého střeva je druhou nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu v USA. Proto je třeba všechny usazeniny a toxiny z těla odstranit a zde se musí začít s očistou trávícího traktu.  

Jedním z nejčastějších zažívacích problémů, které lidi v dnešní době mají je zácpa. Když máme systém ucpaný je to z toho důvodu, že čas na odvádění toxinů z těla je pomalý.  Čím je „doba přenosu“ delší, tím jsou i toxické zbytky v kontaktu se střevem delší dobu a umožňujeme jim ve střevě hnít, zkysnout a s velkou pravděpodobností se znovu vstřebávají zpět do těla. Čím je naše tělo delší čas vystaveno hnijícímu jídlu v zažívacím traktu, tím mají střeva větší šanci onemocnět. Kdyby jste měli jen jeden střevní pohyb denně bude naše tělo vystavené odpadu z minimálně tří jídel z celého dne. 

Očistou tlustého střeva umožňujeme střevu se znovu rehabilitovat a vrátit se zpět ke správnému fungování. Mnoho lidí si není vědoma toho, že tlusté střevo nebylo navržené na to, aby se v něm po většinu času zadržovalo jídlo. Všechny zvířata v divočině mají nastavený cyklus kdy jí a kdy nejí. A právě období půstu dává jejich zažívacímu traktu přestávku od trávení a tlusté střevo tuto přestávku prostě potřebuje. 

Očista tlustého střeva jemně povzbudí Váš systém k tomu, aby se sám začal zbavovat toxinů, odpadu a parazitů a aby se zároveň sladil. Podporuje léčbu zažívacího ústrojí, které bylo zničené např. zácpou. Napomůže Vašim střevům znovu vstřebávat nezbytné vitamíny a minerály. Napomáhá Vám zlepšit čas trávení potravy, zrychlit proces zpracování a vylučování, čímž si můžete znovu navrátit i Vaši energii. Jak si očistíte tlusté střevo, prospěje to celému Vašemu tělu. 

 

 Výživové hodnoty: v 1 kapsli % DDD *
 Patentovaná směs
     445 mg      **
 Arctium lappa extrakt z kořene
  
 Rhamnus purshiana extrakt z kůry
  
 Zingiber officinale extrakt z kořene
  
 Ulmus rubra extrakt z kůry
  
 Glycyrrhiza glabra extrakt z kořene
  
 Foeniculum vulgare Extrakt ze semínek
  
 Uncaria tomentosa extrakt z kůry
  
 Mentha piperita extrakt z listů
  
  
** Doporučená denní dávka není stanovena


Složení: Plnidlo: mikrokrystalická celulóza v kapsli vyrobená ze želatiny a vody.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli denně spolu s jídlem.

Skladování: Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě, mimo dosah dětí!

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy.

Minimální trvanlivost do: uvedené na etiketě

Hmotnost: 60 g

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah děti. Minimální trvanlivost je vyznačená na obale.