O tomto obchodě

Nabízíme Vám zde kvalitní doplňky stravy a další produkty a služby pro zdravější život. Než u nás nakoupíte, měli byste vědět, že:

  • všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH 

  • poštovné a balné je zdarma již při objednávce nad 1100 Kč včetně DPH (na Slovensko od 3500 Kč)

  • zboží, které je skladem, odesíláme nejpozději v následující pracovní den

Zvolte si kategorii, která Vás zajímá a v ní najdete příslušné produkty. Pokud Vám tady nějaký výrobek chybí, dejte nám vědět!

Přejeme Vám příjemné nakupování!

 

O firmě Dr. VITAMIN

Cílem firmy Dr. VITAMIN s.r.o. je dodávat na český trh kvalitní doplňky stravy, přičemž hlavním měřítkem je spokojenost lidí - jak dobře se po jejich užívání cítí, jak jim to pomáhá a podobně. Název "Dr. Vitamin" má napovědět, že zákazníci v našich výrobcích nenaleznou žádné látky s nežádoucími vedlejšími účinky, jako jsou oblíbená uměla sladidla, konzervační látky, látky zlepšující chuť, tlumící či naopak povzbuzující látky a podobně.


Snažíme se také informovat lidi o účincích a potřebě vitaminů a v případě potřeby či nemoci jim také pomoci.

Níže najdete odpovědi na další otázky týkající se firmy Dr. VITAMIN s.r.o., jejího fungování a případně lidí, kteří se starají o Vaši spokojenost. 

Obecné informace o našich produktech najdete v samostatné sekci.

 

Máte někde kamenné prodejny?

Rádi vás ale uvítáme v sídle naší firmy - na adrese Švihovská 550/25, Praha 4, Písnice. Samozřejmě si u nás můžete nakoupit, některé produkty i vyzkoušet, případně se poradit. Jsme zde pro vás a rádi vám pomůžeme. 

Pokud nejste z Prahy, napište nám prosím. Naše produkty distribuujeme primárně skrze síť poradců pro zdravou výživu a možná i ve vašem okolí se nějaký nachází.

 

My a EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všechny naše tržby jsou evidovány s výjimkou těch, kde si zvolíte jako způsob úhrady platbu převodem. Ty se podle zákona evidovat nemusí, jelikož platba na bankovní účet je dostatečně průkazná a dohledatelná.