Křeče

Citace:HUBBARD, L. Ron. Čisté tělo, čistá mysl: Účinný purifikační program.
Copenhagen, Denmark: NEW ERA Publications International ApS, 2002. ISBN 978-87-649-8431-6

 

"Vápník: základní stavební kámen

 

Vápník je nutností tam, kde nastává jakýkoli ozdravný problém nebo výměnný proces, protože je základním stavebním kamenem.

Ještě důležitější je to, že vápník ovlivňuje nervový systém. Vysvětlením toho je, že nedostatek vápníku způsobuje u osoby křeče. Nervové křeče nastávají za nepřítomnosti vápníku, svalové křeče jsou způsobené nedostatkem vápníku. Člověk, který si myslí, že je ve stavu vysokého napětí nebo něco takového, může mít jednoduše nedostatek vápníku.

 


Vápník a hořčík v tandemu

Vápník velmi dobře spolupracuje s hořčíkem, a proto by se měly užívat najednou. Nervové reakce se snižují pomocí hořčíku; hořčík samotný se prokázal jako nezbytný pro udržování vyrovnanosti nervů. Jak vápník, tak hořčík jsou nápomocné při zabraňovaní bolestí svalů. Ale nejlepší je, když se podávají najednou v určitém poměru.

Vápník vyžaduje kyselou bázi...

Při přípravě produktu z těchto dvou minerálů bylo hlavním faktorem, který bylo potřeba vyřešit k dosažení pozitivního výsledku z dávek vápníku, toto: Vápník se nerozpouští v těle a není využíván, pokud není v kyselině. To je u vápníku ta zvláštní věc - musí mít kyselou bázi, ve které by fungoval.

...ale hořčík je zásaditý.

Jestli je prostředí příliš zásadité, nedokáží se uvolnit pozitivně nabité atomy vápníku - a právě v této podobě vápník pracuje v buněčné struktuře, prochází stěnami střev a tak dále. Jinými slovy, v zásaditém prostředí je vápník neúčinný a neaktivní.

 

Vývoj „předpis Kal-Magu“

 

Při práci na použití vápníku a hořčíku v roce 1973 jsem našel prostředky, jak vápník rozpustit v těle spolu s hořčíkem tak, že je dosaženo prospěchu z obou látek. Řešením bylo přidat ocet, který poskytne potřebné kyselé složení.

Výsledkem byl roztok, který se ukázal jako vysoce efektivní a byl nazván „předpis Kal-magu“. Vyzkoušený poměr použitý v předpisu Kal-Magu je jeden díl čistého hořčíku na dva díly čistého vápníku." Více info str.: 61

 

Počet produktů: 11

  • Grid
  • List